
3-10 Days
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 1.5mm (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-02010
5.12€
Ex Tax: 5.12€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 1.5mm (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ11,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100(Nylon bag)\ 10000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,128kg |
| Νούμερο Προϊόντος | 1,5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA66 |
| Ύψος | 20mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/ Orange |
